اخبار

برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در استان زنجان
برگزاری طرح جامع آموزش سبک زندگی اسلامی با هدف پیشگیری از طلاق ویژه بانوان متأهل در 18 پایگاه منتخب در سطح استان زنجان از بیست فروردین 98 به مدت یک ماه در حال برگزاری ...
ادامه مطلب
هندسه مبارزات زنان در دوران نهضت اسلامی
مریم مجتهدزاده   هندسه حضور زنان در دوران مبارزات نهضت اسلامی بسیار درخور توجه است. در این دوران، جایگاه عملکردی زنان، بیانگر نوعی تقسیم کار اجتماعی بر مبنای ...
ادامه مطلب
از ظرفیت جمعیت بانوان فرهیخته در تصمیم گیری های کلان استفاده شود
    به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، سمیه یوسفلی صبح امروز در چهارمین نشست فصلی جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان، افزود: جمعیت ...
ادامه مطلب
برگزاری نشستهای تبیینی بیانیه گام دوم رهبری توسط کارگروههای ...
  سمیه یوسفلی ریس جمعیت بانوان فعال و فرهیخته استان زنجان: با توجه به صدور باینیه مهم "گام دوم" توسط مقام معظم رهبری در تاریخ 24 بهمن ماه 1397 جمعیت بانوان فرهیخته ...
ادامه مطلب

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، سمیه یوسفلی صبح امروز در چهارمین نشست فصلی جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان، افزود: جمعیت بانوان فرهیخته استان از سال ۸۸ تشکیل‌ شده است و با حضور بانوان فرهیخته در حوزه فرهنگ دینی فعالیت می‌کند.

وی اظهار کرد: در این جمعیت ۶۲ نفر هستند و در اجرای طرح‌ها همکاری لازم را دارند و مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی در اجرای برنامه ها و تولید محتوا حمایت لازم را از جمعیت دارد.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان زنجان با بیان اینکه جمعیت در قالب ۵ کارگروه فعالیت می‌کند، ابراز کرد: این کار گروه‌ها در بخش تحکیم بنیان خانواده، تعمیق باورهای دینی، فضای مجازی، حجاب و عفاف و تولید محتوا فعالیت می‌کنند.

وی گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری نقش بانوان فرهیخته در بخشهای مختلف نشان‌دهنده موفقیت نگاه نظام اسلام به زن است و این بانوان می‌توانند با تأثیرگذاری بیشتر برای رفع مشکلات فعالیت کنند.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان زنجان یادآور شد: توجه به نقش بانوان فرهیخته در تصمیم‌گیری‌های جامعه امروزی بسیار مهم و ضروری است و بانوان در تمام مقتضیات زمانی نقش فعالی داشته اند.

یوسفلی به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: جمعیت بانوان فرهیخته استان در بیان و تبیین دستاوردهای نظام در حوزه بانوان با جدیت وارد کار شده است.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمام حقوق این سایت محفوظ و متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان می باشد

طراحی و اجرا: صفیرسنتر پایگاه فرزندان انقلاب